Kilka słów o Klubie

Witamy na stronie Pobiedziskiego Klubu Karpiowego

Nasz klub powstał w 2003r . Jego pomysłodawcą i jednocześnie założycielem był kolega Andrzej Kopeć . Do roku 2006 działał jako sekcja przy PZW Koło nr 40 w Pobiedziskach, od roku 2006 działał przy Okręgu PZW w Poznaniu (jako klub nr 320). Natomiast od roku 2012 działa jako Stowarzyszenie  Sportowe Pobiedziski Klub Karpiowy . Od 2004 roku jesteśmy organizatorem imprezy o nazwie Maraton Karpiowy w Pobiedziskach. Inicjatywą naszego klubu jest propagowanie wędkarstwa karpiowego opartego na zasadzie złów i wypuść , doskonalenie technik połowu i etycznych zachowań nad wodą. Od kilku lat jesteśmy gospodarzem i administratorem wody klubowej (Łowisko Dobre),która jest systematycznie zarybiana przez Gospodarstwo Rybackie BOGUCIN .Stawiamy sobie bardzo wysoko poprzeczkę co do postaw nad wodą i stosunku do innych karpiarzy . Obecnie nasz klub liczy 52 członków , znajdują się w nim doświadczeni karpiarze którzy odnieśli już wiele sukcesów jak też ci co dopiero rozpoczynają przygodę z karpiami. Wielu naszych członków bierze udział w zawodach zarówno w Polsce jak i na świecie. Wstąpienie w nasze szeregi możliwe jest tylko poprzez protekcje naszego członka i pozytywną akceptacje zarządu klubu.

Zarząd klubu:

Prezes Klubu – Krzysztof Brzychcy
Wiceprezes – Maciej Ślosarz
Skarbnik – Tomasz Szymczak
Sekretarz – Łukasz Maciejewski
Członek Zarządu – Damian Winiecki
Członek Zarządu – Jarosław Matuszak
Członek Zarządu – Sebastian Białkowski

Członkowie klubu:

Andrzej Kopec  ;Przemysław Eliks ;Dariusz Wilczyński ; Herbert Jung ;Jarosław Matelski ; Karol Olejnik ;Ryszard Jarmułowicz ;Edward Mataczyński  ;Piotr Antowski ;Maciej Urant ;Jerzy Błachnio ;Piotr Adrych ;Paweł Bzdurski ; Adam Szmiel   ; Michał Gajewski ;Maciej Paluszyński ;Jacek Piatek ;Maciej Bartkowiak ;Radosław Płotkowiak  ;Ryszard Wójtowicz  ; Mirosław Połczyński ; Mariusz Zybała ; Mateusz Jackowski;  Jerzy Misztal; Michał Sobalak; Rafał Łaskarzewski; Jarek Krawczak ; Piotr Rewers ; Arkadiusz Raczyński ; Andrzej Meinhold ; Robert Piłat ; Adam Krugiołka ; Jacek Brzeźniak ; Marcin Gołębiewski ;  Przemysław Jędroszyk ; Hubert Dopierała ; Witek Halek ; Paweł Dolat ;   Przemysław Ziętek ; Filip Ostrowski ; Piotr Błaszkowski ; Bartłomiej Dziurka ; Grzegorz Janicki ; Maciej Olejniczak ; Michał Berger ;