Maraton Karpiowy Pobiedziska 2012 r

W niedzielny poranek zakończył się jubileuszowy X Pobiedziski Maraton Karpiowy, rozgrywany na łowisku Dobro. Zwycięska para to Andrzej Kramer i Szymon Zdon.
Pomimo zmiennej wrześniowej pogody i niewielkiej ilości złowionych ryb impreza była bardzo udana.W sumie złowiono 28 ryb o łącznej wadze 273 kg.Największa ryba zawodów karp o wadze 16 kg, złowiony przez Grzegorza Walczaka na (st 26).Najbardziej zacięta rywalizacja odbyła się w ostatni dzień zawodów miedzy dwiema drużynami Andrzejem Kramerem,Szymon Zdon (st 23) a Romanem Kubiakiem,Robertem Szymoniak (st 25). W godzinę przed końcem drużyna ze stanowiska 23 dołowiła 2 karpie i tym samym zwyciężyła tegoroczny maraton.
Patronatem medialnym imprezy byl Pobiedziski Klub Karpiowy.Nagrody dla uczestników ufundowal Pobiedziski Klub Karpiowy i Marlin-Sklep wędkarski Pobiedziska.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom imprezy za udział w Maratonie Karpiowym 2012. Zapraszamy ponownie za rok.

Wyniki zawodów:

I miejsce Andrzej Kramer i Szymon Zdon 6 ryb 52,800 kg

II miejsce Roman Kubiak i Robert Szymoniak 4 ryby 43,800 kg

III miejsce Jarosław Matelski i Jurek Błachnio 4 ryby 34,650 kg

Największa Ryba Zawodów Grzegorz Walczak karp 16,000 kg

Więcej fotek z maratonu w galerii….