Zawody 2012 r

I Zawody Klubowe I GRAND PRIX z zaprzyjaźnionym klubem CARPSTRONG zakończone

Pierwsze zawody, które odbyły się w dniach od 13 -15 kwietnia na jez. Dobro Klasztorne zostały zakończone.
W zawodach brało udział łącznie 13 osób, z Pobiedziskiego Klubu Karpiowego 9 : Sebastian Białkowski,Dariusz Wilczyński,Maciej Urant, Piotr Adrych, Michał Sobalak, Maciej Paluszyński, Ryszard Jarmułowicz, Przemysław Sobolewski, Maciej Bartkowiak,  z Wielkopolskiego Klubu Karpiowego CARPSTRONG 4 osoby: Michał Barański, Arkadiusz Siebert, Krzysztof Wieliczko i Wojciech Pawlak.
Po losowaniu stanowisk łowiących przywitał rzęsisty deszcz, który w parze z dość silnymi spadkami temperatury w nocy nie wróżył dobrych wyników w tej co by nie powiedzieć dość zimnej jeszcze wodzie.
Same zawody zwyczajowo odbyły się w znakomitej atmosferze, rybka zgodnie z oczekiwaniami brała chimerycznie. Łącznie złowiono złowiono 13 karpi a królem polowania okazał się kolega Dariusz Wilczyński ze swoimi 9 karpiami na koncie. Największą rybę zawodów karpia o masie 12,5 kg złowił kolega Krzysztof Wieliczko. Wszystkim serdecznie gratulujemy wytrwałości oraz wyników.

Oto szczegółowe wyniki zawodów:

1.        Dariusz Wilczyński- Pobiedziski Klub Karpiowy – 9 karpi o wadze  87, 2 kg  ( 5kg, 11,2 kg, 9,2 kg, 10,2 kg, 10,1 kg, 10,3 kg, 10,2, 10,0 i 11kg)
2.        Krzysztof Wieliczko- Wielkopolski Klub Karpiowy Carpstrong – 2 karpie o wadze 21 kg (12,5kg, 8,5kg)
3.        Michał Barański – Wielkopolski Klub Karpiowy Carpstrong – 2 karpie o wadze 15,3kg ( 8,2 kg, 7,1 kg )

Największa Ryba Zawodów: Krzysztof Wieliczko z karpiem 12,5 kg – WKK Carpstrong

Zarząd PKK- Krzysiek Brzychcy

I Zawody Klubowe I GRAND PRIX

II Zawody Klubowe I GRAND PRIX z zaprzyjaźnionym klubem CARPSTRONG z Poznania zakończone

W zawodach , które miały miejsce w dniach od 6 do czerwca startowało łącznie dziesięć osób.
Nieduża grupa wędkarzy (z racji EURO 2012) zaczęła zmagania w dobrej atmosferze losując stanowiska po zacienionej stronie jeziora.
Przez pierwsze 3 doby rybki współpracowały słabo, a pojedyncze brania dawały dotychczasowemu liderowi koledze Darkowi cały czas pewne prowadzenie w łącznej klasyfikacji.
Ale nie pierwszy raz przekonaliśmy się, że sport i zawody wędkarskie rządzą się swoimi prawami.
Rybki na niektórych stanowiskach zaczęły regularnie od piątku (wieczór) się meldować.
Rzecz praktycznie niemożliwa stała się faktem- w tak krótkim czasie nasz dotychczasowy lider został najpierw dogoniony a następnie rzutem na taśmę (karp 14 przegoniony).
Sztuki tej dokonał kolega Wojtek z zaprzyjaźnionego klubu Carpstrong łowiąc w tak od piątku godzin wieczornych do niedzieli 9 sztuk.
Warto dodać,że pobity został dotychczasowy rekord – największa ryba zawodów 2012.
Dokonał tego wyczynu kol. Edziu Mataczyński wyciągając karpika o wadze 15,500.
Wszystkim serdecznie gratulujemy

Oto szczegółowe wyniki zawodów:
1.   Wojtek Pawlak  Wielkopolski Klub Karpiowy Carpstrong – 9 karpi o wadze 91,80kg    15,20  7,20  10,00  8,20  11,70  10,10  7,20  8,20  14,00
2.   Edward Mataczyński   Pobiedziski Klub Karpiowy – 3 karpie o wadze 37,00kg     15,50  9,80  11,70
3.   Michał Barański  Wielkopolski Klub Karpiowy Carpstrong – 3 karpie o wadze 26,20kg    7,80  6,60  11,80
4.   Jarosław Matelski   Pobiedziski Klub Karpiowy – 1 karp o wadze 13,70kg
5.   Jacek Piatek   Pobiedziski Klub Karpiowy – 1 karp o wadze 10,50kg
6.   Damian Pobiedziski Klub Karpiowy – 1 karp o wadze 9.50kg

Klasyfikacja po dwóch zawodach z cyklu GRAND PRIX

1.  Wojtek Pawlak Wielkopolski Klub Karpiowy Carpstrong – 9 karpi o wadze 91,80kg

2.  Dariusz Wilczyński- Pobiedziski Klub Karpiowy – 9 karpi o wadze  87, 2 kg

3.  Michał Barański  Wielkopolski Klub Karpiowy Carpstrong – 5 karpie o wadze 41,50kg

4.  Edward Mataczyński   Pobiedziski Klub Karpiowy – 3 karpie o wadze 37,00kg

5.  Krzysztof Wieliczko- Wielkopolski Klub Karpiowy Carpstrong – 2 karpie o wadze 21 kg

Największa ryba zawodow
Edward Mataczyński   15.50kg

Zarząd PKK- Krzysiek Brzychcy

I Zawody Klubowe II GRAND PRIX

III Zawody Pobiedziskiego Klubu Karpiowego zakończone

W zawodach wzięło udział trzech klubowiczów:Edziu Mataczyński,Piotr Adrych i Dariusz Wilczyński.Tylko Edziu złapał dwie ryby.

Edziu Mataczyński : 2 karpie o wadze 21,30 kg

Podsumowanie Zawodów Klubowych 2012r.

Podsumowanie po III edycjach GRAND PRIX z zaprzyjaźnionym klubem CARPSTRONG

2.  Dariusz Wilczyński- Pobiedziski Klub Karpiowy – 9 karpi o wadze  87, 2 kg